اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
تفریحات در بیابون !

Inam jenabe hemar!بنا بر اصل حمار اگه یه مثلث قاتم الزاویه داشته باشیم و دو تا بوته رو بزاریم رو زاویه هاش و جناب حمار رو هم بزاریم راس ، ایشون وتر رو می گیرن می رن پایین و اون بوته رو می خورن!
حالا براساس همین اصل و بنا بر توصیه اکید کارشناس امنیت شبکه ما ! اگه شما تو بیابون هستید ، میخواین از یه ساختمون برین به یه ساختمون دیگه ، یه مسیر دارین که جدول کشیه و آسفالت داره و خلاصه کلی با کلاس بازیه ، یه مسیر دارین که شامل ردشدن از تو خاروخاشاک و پرش از رو بوته و عبور از وسط ساختمان نیمه کارست ، اما این مسیر دومی حکم همون وتر رو داره باسیه مسیر اولی ، شما باید قضیه حمار رو رعایت کنید و از رو خاروخاشاک و بوته پرش بکنی ! حالا اینکه چادر سرته ، یه مشت دفتر دستک دستته ، کلا هم توانایی پرش از روی بوته تا کمرت و نداری دیگه : It's your problem ;) ، اینجا سرعت و زمانه و پیروی از اصل حماره که مهمه ، البته این کارشناس ما که انقدر به رعایت این اصل اصرار داره ، ماشاءالله بزنم به تخته تو بچگی زیادی شیر خورده و یکذره به آدم قند بلند گفته زکی ! و برای رد شدن از رو بوته وقتی پاهاش رو بلند می کرد رد می شد از رو بوته !
از حق نگذریم این اصل حمار کلی باعث خنده و هیجان هم بود ، ولی از قدیم گفتن آدم عقلشو دست بچه نمی ده ، اینجوری می شه وقتی بده !
خوش بگذره

پ . ن: هرکی هیجاناتش کم شده ، خواست به من خبر بده بیارمش یه مدت بیابون ، تفریحات !

پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1385

تعداد بازدیدکنندگان : 201933


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری