اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
ماهی گرد کوچولو

خب ما هم به جرگه آدمهایی که می گن پا به سن گذوشتن وارد شدیم، فکر کنم!‌دیروز بعد از ۲ سال تحمل دردهای مقطعی در ناحیه معده بلاخره یک دکتر درست حسابی از طریق مادر خانومی پیدا شد که  تشخیص دادن که این معده لطیف ما دچار سوء هاضمه است! و چون الان من به اندازه نصف میزم دارو دارم، کاملا احساس همون آدمهایی پا به سن رو دارم! ;)

آقا این دوست گیتاریست ما یادتونه، همین جناب رامین رو می گم! بعد از کلی درخواستهای مکرر طرفداران و دوست داران از ایشون که تورو خدا بیا یه وبلاگ بزن و جمعی رو از فرمایشات خود مستفیظ کن، بلاخره لبیک گفتن و این وبلاگ متولد شد! خلاصه که بشتابید که خوب چیزیه!:) مثلا شما می دونستید که یه چیزی هست به اسم Gelobal Warming که مثلا کلی کنسرت برگزار می شه برای اینکه یه چیزیو به مردم حالی کنن! خب اگه مثل من نمی دونستین برید بخونید!

البته این جناب رامین چون اون ور آبه و اینا کلا خیلی فارسی نمی نویسه در نتیجه وبلاگش به صورت فینگیلیشیه که یکم خوندنش رو مشکل می کنه اما خب آدم آروم آروم عادت می کنه!!!

خب اینم از تبلیغات وبلاگ دوستان! من خوشم می یاد از سبک نوشتنش! (رامین یادت باشه بعدا با هات حساب کنم;) )

راستی هر نوع سفارش دیگه ای هم قبول می شه از طرف دوستانی که می خوان تازه وبلاگ بزنن البته بگم ها من باید از وبلاگشون خوشم بیاد ;)

و آخر سر اینکه دم در ورودی ساختمون شرکت ما، زیر راه پله یک آکواریوم کوچیک جاسازی شده که فعلا توش سه تا ماهی قلنبه کوچولو هست که دمشون خیلی خوشگله مثل حریر نازک و لخته! و نگاه کردن بهشون وقتی منتظری که آسانسور بیاد پایین خیلی بامزه است!

همین

خوش بگذره

سه‌شنبه 19 تیر‌ماه سال 1386

تعداد بازدیدکنندگان : 201900


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری