اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
خاله قورباغه و جناب هاپولی !‌

هه هه هه ! اینکه این بغل داره می خونه ! خاله قورباغه است! حالا اینکه چرا دوستان فکر کردن که من کلا علاقه به قورباغه و اینا دارم بماند اما من یه جورایی عاشق این صدا و این شخصیت یعنی خاله قورباغه هستم (اینو تا حالا به کسی نگفته بودم ها!) ایشون یک قورباغه سبز گرد شلوغ پرسروصدا و مهربون هستن !‌من اولین بار توی فیلم گلنار دیدمش ! البته این آهنگی که اینجاست مال اون فیلم نیست بلکه مال یه جریان دیگه است که من یادم نمی یاد. اما یکی از همکاران فرهیختمون برام تعریف کرد که این ماجرا مربوط بوده به یه پسری که می یاد توی پارک درس بخونه می خوره به تور این خاله قورباغه و بعد خاله قورباغه هم که بچه جونش رفته بوده و تنها بوده و عاشق حرف زدن هم که هست، می یاد پیش این آقا پسره !‌بعد براش نهار و شام می پزه و به خوردش بال مگس و پشه و شربت گزنه می ده(این آخریه می گن خیلی مقویه) D:

یکی از خصوصیات فوق العاده این خاله قورباغه ، حراف بودن بیش از اندازش بود یادمه تو گلنار وقتی ترسیده بود یک ریز حرف می زد انقدر حرف زد که آخرش خرسه بیدار شد ! منم وقتی خسته باشم یکریز حرف می زنم، دیگه دست خودم نیست !‌خلاصه که امروز بامزه شد با این تیکه ای که به دستمون رسید، و منم که چند وقت بود به علت اینکه حس خاصی نداشتم موزیک اینجا رو تعطیل کرده بودم ، بهونه دستم اومد که باز راهش بندازم!

چندتا سخن گهر بار از جناب هاپولی*ایشون می فرمایند که شخصیت آدمها رومی شه از روی پسوردشون شناخت و اگه شما می خواین شخصیت واقعی کسی رو بشناسین برید پسورد میلش رو در بیارین !‌ ایشون توضیح می دن که :

مثلا کسی که In love هست پسوردش اسم love اشه (اینجوری خیلی راحت می شه خیلی چیز ها رو فهمید! ) و اونهایی که ازدواج کردن به هیچ عنوان پسوردشون اسم زنشون نیست. حالا پیدا کنید پرتقال فروش را!‌

اکثر دخترها پسورد های آسونی  انتخاب می کنن (برای اینکه دخترا خیلی سادن دلیل دیگه ای نداره ها! ) که می تونه شامل اسم، فامیل یا شماره تلفونشون باشه !

آقایونی که صرفا ادعای مهم بودن وامن بودنشون می شه ،‌ پسوردهای خفن آنچنانی انتخاب می کنن (خداییش اینهمه عدد رو چه جوری حفظ می کنید؟‌) اما برعکس اونهایی که واقعا امن هستن پسوردهای ساده اما پیچیده ای انتخاب می کنند(something)

خلاصه که حواستون به پسورد میلتون باشه که باهاش خیلی چیزها رو می شه فهمید!‌

خوش بگذره

* هرکی نمی دونه جناب هاپولی کیه می تونه بره وبلاگ قبلیه من رو پیدا کنه وبخونه و بفهمه اما برای اطلاع می گم که ایشون یک شخصیت فرهنگی سیاسی اجتماعی با یک دماغ هنریه !‌(این توصیف لحظه تولدشونه!)

یکشنبه 4 شهریور‌ماه سال 1386

تعداد بازدیدکنندگان : 201933


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری