اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو

خب من دقیقا اولین برخورد که اون عکس رو دیدم یاد کنا و کاپیتان مدلاک افتادم! دقیقا کشتی اونا همیجوری بود و همینطوری هم هی تو ی آب کج و راست می شد و راه می رفت! خب  پس جایزه بدون بورو برگرد می رسه به زهرا ! چون دقیقا درست گفت نه البته مثل نقره ای که ۱۲۰ تا اسم ردیف کرد که حالا یکی از توش درست در بیاد:)

راستی قابل توجه فیروزه و جاوید! یوگی و دوستان یه کشتی تو مایه های کشتی حضرت نوح بود توش هر نوع جانوره خزنده و پرنده ای وجود داشت ! این که کشتی نیست ماکسیموم یه دونه لنجه کوچیکه !

من خیلی  توی نت گشتم که یه عکس از کشتی کاپیتان مدلاک پیدا کنم اما نشد به جاش یه عکس کلی از کارتون جزیره های ناشناخته می زارم تا اون پیدا بشه ! البته فکر هم نکنید خدای نکرده که من انقدر حافظه ام خوبه که اسم کاپیتانه رو یادم مونده من خیلی هنر کردم سرندیپیتی یادم مونده باشه ! اما عوضش اگه آدم یک عدد دوست کارشناس در زمینه کارتون داشته باشه خیلی سریع می تونه به جواب برسه‌!

راستی حالا من جایزه زهرا رو چه جوری بدم؟ :)

و اینم عکس از یوگی و دوستان با کشتیشون:

و اینم کاملا بی ربط من عاشق این کارتون بودم همونی بود که یه آدمک پلاستیکی کوچیک بود که می رفت توی جامدادی دختره فیلم و کارتون قاطی بود

یه نکته اینکه چون این کارتونها ۱۲۰٪ ژاپنی هستن سرچهای انگلیسی روشون نتیجه ای نمی ده و فقط سرچ فارسی تا حدی می رسه به عکسهایی که ایرانیها گذوشتن . البته فکر کنم همتون این لینک هارو قبلن ها توی ایمیل هاتون دیده باشین اما گفتم دوباره بزارم تا تجدید خاطره بشه!

http://web.mit.edu/~salman/Public/weblog/Collection/index.html

این فریوم رو هم اگه حوصله کردین بشینین نگاه کنید خیلی زیاد و جالبه!

http://forums.animparadise.com/forum12/thread81-7.html

سایت اختصاصی جعفری! http://www.davethewave.co.uk/theherbs/

جمعه 16 فروردین‌ماه سال 1387

تعداد بازدیدکنندگان : 201933


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری