شکمو بازی های من و دوستان1

ماجرا از این قراره که از چند وقت پیش که ما با همکاران جدید هی  اینور اونور می رفتیم ، من همینجوری شروع کردم به عکس گرفتن از غذاهایی که ملت سفارش می دادن. اول هم از کافه 78 شروع شد که زیادی بقل گوشمونه و خب الحق هم که چیزهایی که میاره بسی خوشگله و نمی شه از ش گذشت. و بعد خب این دیگه شد عادت. بعد فکر کردم من که غر غر ملت رو تحمل می کنم، که تا غذاشون رو میاره من می گم نخورین وایسین تا من عکس بگیرم، خب بزار از عکسها یه استفاده مناسبی بکنم. بعد چون اینجا هم مدت مدیدی بود که غبار گرفته مونده بود. گفتم که خب بزار عکسها رو بزارم اینجا. البته می دونم که این یه جورهایی پا تو کفش این جناب غذاهای خوشمزه است. اما خب من مطمئنا به خوبی اون نمی تونم  همه چیز یه رستوران درست توصیف کنم در نتیجه من به همین عکسهاشون بسنده می کنم. و صرفا عکسهایی رو اینجا می زارم که جالب و خاصن و طراحی متفاوتی دارن. همین!

چون کل ماجرا از کافی شاپ گردی شروع شد، فعلا با دسر شروع می کنیم تا بعد: و این هم یک سری دسر خوشمزه در کافه 78خب این یک عدد کیک Brownies با نوشیدنی( دقیقا یادم نیست الان که چی بود) و یک عدد چیزکیک که تا من برسم بهش که ازش عکس بگیرم همین بقایاش مونده بود!
خب اینم یه جورایی آدم رو یاد little sunshine می ندازه اما درواقع بستنی و انبه است که باید خیلی انبه دوست باشی که لذتش رو ببری


Hotchoklet


اینم هات چاکلت یا همون شکلات داغ که در واقع شیر کاکائویه خودمونه! من تا حالا نخوردم که بگم چه مزه ایه . اما هر وقت میریم اکثر آدمها اینو سفارش می دن!


DamNoshHa

و در نهایت دم نوش های معروف 78 که خب الحق خیلی خوشگل و عجیبن، به خصوص سرو کله زدن با اون تیکه های واقعی گیاه وسط لیوان خیلی هیجان انگیزه، اما خب باید حتما توی انتخابتون دقت کنید !


این بود، گشت و گداز بین روز ما! اینجا لازمه که اول کاری از این جوجه مهندس که توی راه اندازی این قسمت کمک بسیاری کرد تشکر کنیم که اگه ایشون یه قسمت از سایتشون رو به ما نمی دادن، عمرا حالا حالاها اینجا راه اندازی نمی شد!

خوش مزه باشین تا بعد!