اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
طرز تهیه سالاد سیزار یا زندگی به سبکی کاملا دخترانه و آزاد!
مواد لازم برای تهیه سالاد :
1- یک روز تعطیل کاری نه تعطیل رسمی مثل 5 شنبه و ۶ ساعت زمان خالی .  
2- پول کافی در حساب بانکی یا کیف پول ، بهترین زمان برای تهیه این مورد اوایل ماه
3- یک عدد ماشین با سوئیچ ( پیش نیازها : گواهینمامه و دوست یا آشنایی که ماشین به شما قرض بدهد )
4- توانایی در پیچاندن افرادی که می خواهند از مکان یا کاری که شما می کنید هر دقیقه اطلاع داشته باشند (مانند مادر پدر دوست دختر دوست پسر نامزد شوهر ...)
5- لیستی از کارهایی که تابحال نکردین یا چیزهایی که تابحال نخریدین اما دوست داشتین انجام بدید یا بخرید.
6- یک کافی شاپ دنج ، جایی که از عشاق 2 نفره خبری نباشه و بتونید 2 تا 3 ساعت اونجا بشینید و دود هوا کنید یا هر کار دیگه ای که می خواید.
7- به جای مورد 6 (در صورت فقدان مکان بالا) دوستی که بتونید به راحتی در هر حالتی که بود یکی دوساعتی روی کله اش خراب بشید، حالا به هر طریقی حتی زور!
دقت شود : اگر هرکدام از موارد بالا را به دلایلی ندارید سریع بیخیال بشید !
طرز تهیه :

ابتدا مقداری از مواد مورد 4 را استفاده کنید.بدین صورت که پس از صرف ناهار در خانه، بدون جلب توجه آماده شوید و خانه را ترک کنید . برای آنکه سالاد بهتری داشته باشید می توانید به دلخواه مقداری رفتار غضبناک یا دپ هم به آن اضافه کنید، تا بدون سوال بتوانید از خانه خارج شوید .
سپس باید پول را اضافه کنید، در صورت نبود آن در کیف پولتان به اولین عابر بانک سر راه بروید و مبلغ مناسبی از حساب خود بردارید. دقت کنید مقدار آن خیلی نباید زیاد باشدچون تا آخر ماه بدبخت می شید خیلی هم کم نباشد که یه همه سالاد نرسد.بین 30 تا 40 تومن کافی است .
پس از آن،لیست را به تکه های مناسب تقسیم کنید (خود لیست را نه ها کارهای آنرا) و یکی از آنها را انتخاب کنید. هرچقدر این مورد عجیب غریب تر باشد خوشمزه تر است بطور مثال در اینجا برای شما عوض کردن مدل مو را انتخاب می کنیم. برای درست اضافه کردن این مورد سر زده بدون وقت قبلی به یک سلمانی بروید. جایی جدید باشد بهتر است. مدل  موهایتان هم تازه باشد، چتری بگذارید و حتما سشوار هم بکشید و کاملا با قیافه ای جدید از آنجا خارج بشوید . (انعام یادتان نرود!)
خوب حال سالاد شما تا حدی آماده است برای ادامه باید به دلخواه یا کافی شاپ در نظر گرفته شده را اضافه کنید (سیگار یادتان نرود! ) یا آنکه دوستی مناسب با سالاد . برای استفاده از کافی شاپ باید ماشین را اضافه کنید چون معمولا کافی شاپ های دنج به ماشین احتیاج دارند. کلا ماشین در این سالاد مشابه سس در سالاد های دیگر است و بدون آن سالاد مزه ندارد. برای استفاده از دوستتان به او زنگ بزنید و آنقدر گیر بدهیدکه خودش با زبان خوش دعوتتان کند که بروید خانه شان. مهم نیست آنجا چه می کنید مثلاتا او دارد کارهایش را می کند که برود مهمانی ، شما هم آنجا پلاس باشید . یک نسکافه مجانی بخورید و کلی حرافی کنید . راستی یادتان باشد دوست مثبت گرایی را انتخاب کنید که از مدل موهایتان تعریف هم بکند. بعد از یکی دو ساعت محترمانه بلند شوید و از آنجا بیاید بیرون.بیشتر از این از مواد استفاده کنید،سالاد شور می شود. (تشکر یادتان نرود!)
در طول اضافه کردن مواد بالا احتمالا باید مقدار باقیمانده از مواد 4 را هم استفاده کنید.مثلا در جواب سوال کجا هستی بگوئید بیرون ! اگر این موادتان تمام شد یا موبایلات را خاموش کنید که بعدا باید مواد پیچیده تری پیدا کنید. یا دیگر آخر های سالاد است توضیح کوتاهی بدهید که تا 9 یا 10 برمی گردید.  
خوب سالاد آماده است اما اگر هنوز مقداری از زمان باقی مانده ، بهتر است مقداری گردش در شهر کتاب یا هر جایی که می توانید به راحتی و با حوصله خرید بکنید، اضافه کنید. برای بهتر شدن سالاد  هر نوع کتابی که در طول این سالها می خواستید بخرید ، از کتاب آشپزی تا تاریخ سیاسی رو انتخاب کنید . در آنجا کلی از کتابدار سوال بپرسید. پررو باشید و سمج ! در لوازم تحریری چند نوع دفترچه یادداشت عجیب غریب و هدیه های کوچک بخرید . در انتها سالاد را با 2 تا 3 کیسه خریدی که کرده اید تزئین کنید.
خوب حالا دیگه شب شده و سالاد شما هم کاملا آماده است! می تونید با آرامش و لبخند برگردید خانه و آنجا شام میل کنید!
نوش جان !

پ. ن : کسی که تو عمرش چتری نداشته ،وقتی می زاره از نوع بلند مثل گربه ای که سبیلشو بردین تا یه مدت تعادل راه رفتن نداره
پ. ن : سالاد سزار یه جور سالاد بدون کاهو ماله رومه ساخته شده از : نون ، آبلیمو ، سیر ، خردل ، تکه های مرغ ،روغن زیتون ، پنیر ، زرده تخم مرغ ، فلفل دلمه ای ، کلم و کاهو پیچ که کاهو پیچ به عنوان قاشق چنگال استفاده می شه و بنابر فصل اگه کاهو پیچ نباشه از کلم استفاده می شود.

جمعه 11 اسفند‌ماه سال 1385

تعداد بازدیدکنندگان : 201933


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری