اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
بسه ، احساس خفگی می کنم!

زن زن زن زن زن زن زن زن .... ۸ مارس روز زن

راستش دیگه دارم خفه می شم . با اینکه با خودخواهی و بزدلی تمام چشمام رو می بندم که نه چیزی بشنوم نه چیزی ببینم با اینکه با یک حس گناهکارانه خیلی سریع از روی همه وب هایی که در این باره می نویسن رد می شم ، با اینکه چند روزه سعی می کنم به هیچ موضوع مربوط به هش فکر نکم . اما دیگه نمی شه ، دیگه دقیقا نمی شه ازش ساده گذشت ،‌وقتی اینو می خونم دلم می لرزه که مردها بهش توجه می کنن و من ساده دارم ازش می گذرم برای اینکه روزم با این فکرا خراب نشه ! ولی اینم هست و خیلی های دیگه

حالا جریان اینه : از اینجا بخونینش و اینجارو امضا کنید

و من فقط می تونم با همون بزدلی دورویانه محتاطم بنویسم که دست از سر زنهای ما بردارید مگه اونا چی می خوان ،‌بسه شما نمی تونید هرکاری می خواید بکنید دیگه اونا حتی یکسریشون مریضن و همه آدمهای معمولی هستن مثل ما ،‌فقط یکم شجاع ترن اونا نمی خوان از ایران در برن فقط می خوان یکم اینجا رو برای زندگیشون راحتتر کنن ! واقعا بسه دیگه همه چیز داره از حد می گذره اون از بنزین و رفاهی که دیگه حتی در حد زیر صفر هم نیست ، این از فرهنگیهاتون و اینم از پایه های خانواده ی که می سازین برای ما !

بسه !!!!!‌ چرا هیچ کس هیچ کاری نمی کنی ؟ آقای ابطحی خوش مزه ،‌آقای خاتمی سیاستمدار ، مُردین؟ یا اینکه به نفعتون که سکوت کنید ؟

وبلاگ های مرتبط با جریان :‌ امشاسپندان  ، روز جهانی زن با کتک ، وکیلی که نمی تونه موکلشو ببینه ، پرستو دوکوهی و حرفهاش

چندتا لینک دیگه مثل : آئین نامه جدید دانشگاه علامه ، دختری عاشق جاده های پر پیچ و خم

برید اینارو بخونید ،‌می دونم طولانین و می دونم انقدر تلخن که همه روزتون خراب می شه ، اما بخونیدش تا ببینید اینجا ایران ما ست ، اینا درباره کشور های دیگه نیست . اینجا ایرانه !

شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1385

تعداد بازدیدکنندگان : 201900


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری