اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت
آرشیو
دزدی ایده از جاوید و گوگل!

حوصله ندارم،‌اما دوست دارم بنویسم ! اما می خوام نوشته هام یه حرف باسیه گفتن باشه نه همش غر غر های روزانه، پس فکر می کنم که عکس بزارم تا زمانی که حرف درست حسابی داشته باشم! و این یعنی سرچ توی موتور گنده دوست داشتنی google !

blue1

جاوید Status گذوشته که از کار دنیا در تحیرم ! می گم از چیه دنیا تحیر می کنی می گه از اینکه اینجا یک چنین سرعت اینترنتی داره و من تو خونه انقدر سرعتم کمه!‌ دعا می کنم خدا همه رو به سرعت اینترنت بالا برسونه!

blue2

حتا شب هم هنوز statuesh همونه که بوده!‌می گم دیگه چرا ؟ می گه  خیلی باید بیشتر از این متحیر باشم! میگه "مثل وقتی که تو خیابون داری راه می ری دو تا دختر جلوتن هیچ رقمه هم بهت راه نمی دن تو هم پشت سرشون می ری بعد بر می گردن جوری نگات می کنن که انگار دنبالشون راه افتادی اونوقت توهم  از رو اجبار از تو خیابون می ری ازشون می زنی جلو"  می خندم و فکر می کنم که من چندبار فکر کردم یکی دنبالم راه افتاده و برگشتم و بد نگاه کردم؟ چند نفر مجبور شدن از تو خیابون رد بشن ؟‌!  

می گه "یا ماشینی که خلاف می آد و نزدیکه زیرت کنه بعد تازه بر می گرده بهت دو تا فحشم می ده ، خدایی آدم شاخ در مییاره "  منم می گم آره ، یه دفعه دم شرکت یکی از اینا تازه خلاف که می یومد سرم داد هم کشید!‌ که برو دیگه !! منم  عصبانی بودم سرش داد کشیدم و بعدش احساس کردم که چقدر لات شدم!

فکر می کنم حتی کار google هم تحیر داره که تو سرچ کردی blue اون بهت یه عکس سیاه سفید می ده که نوشته blue river و نمی فهمی که تو این عکس riveresh کو!

جاوید بازهم برای عجیب بودن دنیا دلیل می یاره و می گه :"یا اینکه زمانی که من پول می خوام یه کار چهار روزه بهم می خوره که مبلغ خوبی بابتش بهم می دن اینا همش عجیبه" می گم اره از این قسمت دنیا خوشم می یاد، اونایی که بخوای رو بهت می ده اما اون موقع که  خودش می خواد!‌

حتی به نظرش آسمون هم عجیب میاد، اینکه معلوم نیست این دنیا دقیقا کجاست! من فکر می کنم اما عجب ماه گرد خوشگلی تو آسمون بود امشب. عین یه سوراخ گنده به یه دنیای دیگه!

 

آخرش می گه : انگار همه چیزش برنامه ریزی شده است! می گم خب اینا که گفتی خود دنیا است چیز عجیبی نیست که ازش تعجب کنی ! می گه ولش کن  و من دارم تو ذهنم طرح یه پست جدید رو می ریزم ترکیبی از حرفهای جاوید و عکس هایی که تو گوگل سرچ کردم از کلمه Blue که هم رنگ مورد علاقه منه هم یعنی "مستعد افسردگی دارای خلق گرفته! " به جاوید می گم که از حرفهات ایده گرفتم که یه پست بزنم ! می گه" همینم عجیبه از تو چیزایی که خودم هم نفهمیدم چی گفتم تو ایده گرفتی" می خندم و آخرین عکس تا حدی مربوط به رنگ آبی که بنظرم قشنگه رو توی کامپیوتر save می کنم تا بعدا بزارمش تو وبلاگم، یعنی دقیقا اینجا!

خوش بگذره

یه نکته : این آهنگ مال enrique است اینجاست چون من از خوانندش خوشم می یاد و داشتم این پست رو می زدم این می خوند اما من نمی فهمم این آقا چی داره می گه در نتیجه اگه حرف بدی می زنه و ضد امنیت اجتماعیه ، شما دیگه ببخشید. تذکر بدین درست می شه ان شاءالله تو صد سال بعدی!

 

پنج‌شنبه 8 شهریور‌ماه سال 1386

تعداد بازدیدکنندگان : 201900


Powered by BlogSky.com


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری